JÁ, SPISOVATELKA

,,Jsem pevně přesvědčená, že knihy které píšu, jsou psané čtivou formou. Vtáhnou Vás do děje a budete chtít znát vyvrcholení příběhu!”

Psaní jsem si oblíbila už v mládí a nyní jsem se mu začala aktivně věnovat. Jsem člověk, který se snaží na sobě neustále pracovat a mám ráda výzvy. Sdílím přesvědčení, že v životě je důležité dělat, co nás baví a plnit si svoje sny. A právě jedním z mých snů bylo vrátit se k psaní, zejména proto, že mě tato činnost naplňuje a baví.

Knihu jsem se rozhodla vydat sama, protože obesílat nakladatelství s prvotinou je tak trochu ztráta času. Největší výhodou je, že kniha je přesně podle mých představ. Nicméně i tato cesta není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. Některé věci jako je korektura, obálka, tisk, webové stránky, to všechno bych sama rozhodně nezvládla. Přiznávám, že některé fáze, byly pro mě hodně náročné. I přesto, jsem se nenechala odradit, rozhodnutá dotáhnout vše do zdárného konce.

A ten pocit, když držíte hotovou knihu v ruce stojí za to! Ovšem to nejdůležitější, prodat knihu, mě teprve čeká. A jak mi můžete pomoct? Jednoduše tím, že si knihu zakoupíte a bude vás bavit. Zcela upřímně by mě potěšilo, kdyby se mi podařilo předat poselství, které příběh má.

Za největší úspěch považuji pochvalu a podporu čtenářů, kteří mě motivují v tom, abych v psaní knih pokračovala. Přála bych si, aby si lidé moje knihy přečetli jedním dechem a zároveň, aby jednotlivé příběhy byly pro ně obohacující.

O MNĚ

Vystudovala jsem Univerzitu Karlovu, obor humanitních studií. Více jak 12 let pracuji v obchodní branži.

Již během této doby jsem absolvovala řadu školení v oblasti komunikace, jednání s lidmi, manažerských dovedností, time managamentu a různé motivační tréninky. V rámci sebevzdělávání jsem prošla intenzivním kurzem psychologie. Dále jsem získala titul ceritifikovaného kouče a prošla jsem kurzem základního mediačního výcviku.

Oblíbené citáty

,,Nejcennější dar, který můžeme druhému člověku nabídnout, je naše plná pozornost.”

,,Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.”